آموزش غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی همراه اول ، ایرانسل و رایتل

آموزش غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی همراه اول ، ایرانسل و رایتل

پیامک های تبلیغاتی که این روزا داد بسیاری از مشتریان اپراتورها را در آورده است ، معمولا محتوای این پیام های تبلیغاتی هم مسابقات ، تفریحی و بخشی از آن با توجه به ثبت نام شما در هر شغلی مربوط به تبلیغات ان شغل می باشد .

چند وقتی است که یک شماره پیامی و یک کد USSD خاص برای غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی تمامی اپراتورها عرضه شده است و غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی در هر سه اپراتور ایرانسل ، همراه اول و رایتل یکسان می باشد ، پس با آموزش ما همراه باشید !

روش اول )

۱ – ابتدا شماره گیر گوشی خود را باز کنید و این رو بنویسید #۸۰۰* و آن را شماره گیر کنید.

منوی زیر ظاهر می شود:

گزینه ۱ ) مشاهده سرویس های فعال : با نوشتن عدد ۱ و کلیک روی Send سرویس های فعال تبلیغاتی که برای شما فعال می باشد بوسیله پیامک به شما اطلاع رسانی می شود

گزینه ۲ ) قطع خدمات مبتنی بر محتوا : با ارسال عدد ۲ شما سرویس های مسابقه ای و پولی اپراتورها را غیر فعال می کنید این همان سرویس ارزش افزوده می باشد که به این نام تغییر یافته است و در واقع مسابقات و پیامک هایی که با جواب به آنها پول از شما کسر می شد را قطع خواهد کرد.

گزینه ۳ ) قطع پیامک های تبلیغاتی : با ارسال عدد ۳ پیامک های تبلیغاتی رایگان اپراتورها قطع می شود ، مثلا تبلیغ یه محصول یا تبلیغ یه شرکت خاص که پولی بابت جواب به آن از شما کسر نمی شود !

۳ – پس برای قطع پیام های تبلیغاتی شما یکبار عدد ۲ را بنویسید و SEND کنید و بار دیگر #۸۰۰* را شماره گیری کرده و این بار عدد ۳ را ارسال کنید ، معمولا بعد از ارسال پیامکی برای شما ارسال می شود که تا ۲۴ ساعتن آینده غیر فعال می شود که باید این ۲۴ ساعت را صبر داشته باشید !

لطفا جهت اطلاعات تکمیلی ویدیو آموزش غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی را مشاهده فرمایید:

دانلود فابل:

video_2017-12-17_17-56-30