تبلت‌های تاشوی سامسونگ با قابلیت‌های جدید

سامسونگ از عرضه تبلت‌های تاشویی خبر داده که همانند یک کاغذ تا می‌شوند تا نه تنها کاربران را در حمل یاری کنند بلکه بتوانند قابلیت‌های جدیدی را نیز پیش روی مخاطبان خود قرار دهند.

به گزارش ایتنا از مهر، سامسونگ یکی از کمپانی‌های فناوری است که با تنوع در عرضه محصولاتش توانسته نگاه‌های بسیاری را به خود جلب کند.
اکنون پس از عرضه موفق اسمارت‌فون‌های Galaxy Note Edgeو Galaxy S6 edge نوبت به تبلت متفاوتی با نام foldable یا تاشو رسیده است.

این تبلت‌ها به سادگی و در کمترین زمان ممکن می‌توانند همانند یک کاغذ تا شوند و امکانات جدیدی را پیش روی کاربرانشان قرار دهند. این قابلیت foldable باعث می‌شود تا حمل آن نیز ساده‌تر شود.

گزارشات منتشر شده نشان می‌دهد، این تبلت به مراتب بیشتر از یک کاغذ تا می‌شود بدون اینکه آسیبی ببیند یا مشکلی پیدا کند.

این رویکرد جدید در ساخت تبلت‌ها به سامسونگ کمک می‌کند تا تبلت‌های بیشتری را به فروش برساند زیرا تبلت‌ها در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از وسایل مورد نیاز کاربران شده‌اند که با داشتن چنین قابلیتی و تا شدن می‌توانند از استقبال چشمگیری برخوردار شوند.

این فناوری می‌تواند به سایر محصولات سامسونگ مانند تلویزیون‌ها یا اسمارت‌فون‌ها نیز وارد شود.

برای مثال تلویزیونی با اندازه‌های بزرگ را تصور کنید که به سادگی می‌توان آن را تا و حمل کرد.

اکنون باید منتظر ماند تا این محصول عرضه شود زیرا جزئیات بیشتری از آن منتشر نشده اما عرضه چنین محصولی از سوی سامسونگ می‌تواند تحول عظیمی را در عرصه نمایشگرها به وجود آورد.