• ارسال
  • خبر بده
  • تغییرات

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود نگزنس

دسته: ,
امتیازدهی 4 از 5 در 1 امتیازدهی مشتری
شناسه محصول: RNSCTOSC

قیمت: ۶۰,۰۰۰ تومان

پاک کردن
از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود نگزنس

مشخصات فنی

نوع کابل: SC به SC

طول کابل: 1 متر

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC نگزنس ،  ر زیرساخت های فیبر نوری برای برقراری اتصال میان تجهیزات استفاده می شود. پچ کوردها دارای کانکتورهای متنوعی از جمله LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000 و … هستند.

این پچ کورد  که توسط برند مطرح نگزنس تولید شده از نوع کانکتورهای SC است. از این کانکتورها به طور عمده در زیرساخت های فیبر نوری و مخابرات استفاده می شود. علت استفاده این پچ کوردها، عمر مفید 1000 چرخه اتصال، هزینه پایین، سهولت استفاده و دوام بالای این کانکتور است

دسته بندی پچ کوردها بر اساس نوع کابل و نوع کور (هسته) انجام می شود. بر اساس تعداد هسته، کابل پچ کورد در 2 نوع Simplex و Duplex موجود هستند.

کابل فیبر نوری سازگار با این پچ کورد از نوع Single Mode است. رنگ این پچ کورد نیز نشان دهنده نوع پچ کورد می باشد. سایز هسته این نوع کابل های برابر 9/125µm می باشد. این پچ کورد  N123.4CCY1 1M دارای کیفیت ساخت بالا می باشد و قیمت آن مقرون به صرفه است.

 

مشخصات

گارانتی

زمان ارسال

رنگ

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از راهبردنت خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!